top of page
dětská hřiště.webp

 

Naše interiérové ​​hřiště představují spolehlivou volbu pro všechny majitele a provozovatele, kteří pochopili, že mít ve svých prostorech interiérové ​​hřiště je nezbytností k přilákání rodin s dětmi, přičemž hledají pohotové, moderní a ověřené řešení.

 

Kvalitní a bezpečné dětská hřiště vyrobená v Evropě na míru pro každého zákazníka naší firmy:

 

- možnost výběru provedení dětských hřišť (klasické, tematické a hřiště na míru)

- hřiště splňují zákonem stanovené normy, certifikace TUV - EN1176: 2008, CE, SGS, DIN

- volitelné cenové úrovně podle potřeb zákazníka

- volitelné velikosti, počet pater a výroba na míru pro zákazníky podle jejich požadavků

- moderní motivy, estetický design, barevnost dle požadavků - všechno je vyráběno na míru dle konkrétního prostoru

- široká nabídka hracích prvků a zábavného vybavení (skluzavky, tobogany, lezecké stěny, překážky, prolézačky, houpačky, sítě, kuličkové bazény, míčkové střelnice, tunely, trampolíny, dráhy pro autíčka, odrážedla, volně stojící hračky, hrací panely, sportovní hřiště, skákací hrad, nafukovací skluzavka a jiné.)

Výroba - prodej - servis interiérových dětských hřišť, trampolín a outdoor fitness strojů

​Spolehlivé a rychlé řešení dětských koutků, které ke Vám přilákají rodiny s dětmi. Dětské hřiště do Vašeho provozu můžete mít již do 2-4 týdnů. Zrealizovali jsme už skoro 200 projektů hřišť v ČR od roku 2010!

 

Od 2018 dodáváme pouze značkové hřiště, které jsou zárukou kvality a maximální spokojenosti - naše hřiště zvyšují návštěvnost, oblíbenost a vytvářejí konkurenční výhodu majitelům provozů, aby se provoz stala první volbou dětí a rodičů. 

 

CHCETE OTVÍRAT DO 1 MĚSÍCE? KONTAKTUJTE NÁS!

Naše produtky dodáváme do 20-25 pracovních dnů jako standard, v sezóně závisí dodací lhůta od velikosti modelu.

ZÁRUKA I KVALITA

Objednejte si hřiště Reatek, které je vyrobeno nejmodernejší technologií, splňuje všechny normy EN1176 a záruka na produkt je 36 měsíců.

PROHLÉDNĚTE SI KATALOG​ PRODUKTŮ

Ceník aj katalog naleznete online na www.hriste-herny.cz nebo si ho stáhněte v .pdf na téhle stránce, aby jste měli základní představu o cenách základních hřišť.

VYŽÁDEJTE SI KALKULACI NA ZÁKAZKOVÉ HŘIŠTĚ

Našli jste si produkt, který cca splňuje požadavky na velikost a dizajn, jenom ho chcete upravit? Žádný problém - pošlete nám e-mail a my Vám flexibilne odpovíme již s cenou na Váš projekt.

bottom of page