top of page
trampolíny.webp

 

Interiérové trampolíny a trampolínové centra

Trampolínové centra představují celoroční provoz a zábavu pro všechny věkové kategorie bez omezení od 0 - 99 let.

 

Trampolínové centra jsou velmi populární mezi podnikateli v USA, Austrálii i v celé Evropě, protože možnosti využití centra jsou neomezené a majitel centra může cílit svůj marketing na firmy a firemní akce, rodiny a rodinné akce, oslavy a také na sportovní eventy - a to přináší požadovanou návratnost investice.

 

Interiérové ​​trampolínové centra se zařadili mezi nejnavštěvovanější celoroční zábavně-sportovní provozy v rámci Evropy, vyhledávané jsou rodinami, mládeží a skupinami přátel.

Druhy a způsoby využití trampolín (tytéž trampolíny může trampolínové centrum využít na různé druhy zábavy a her): trampolíny + bazén s molitanovými kostkami, do kterého se skáče, trampolíny + basketbalový koš na hru jumping basketbal, dodgeball (vybíjená), tančení na trampolínách, aerobik na trampolínách, fitness trampolíny, akrobatické trampolíny, adrenalinové trampolíny s překážkovou dráhou (molitanové překážky, lanový žebříky přes bazén s měkkými pěnami, závěsný kruh na přeskok, lano na spouštění, šplhání, jiné.), trampolíny pro nejmenší, pro batolata, zakázkové rozměry trampolín, zakázková výroba barevných provedení, trampolíny na exteriérové ​​využití s ​​přestřešením, trampolíny dle zadání skákacích ploch (2-trampolíny až po XXL projekty s boční odrazovou plochou).

 

Interiérové ​​trampolíny a trampolínové centra jsou určeny pro rodiny, děti, mládež, dospělé ať už na firemní zábavy, společenské akce nebo fitness programy, dancing jumping, basketbal, dodgeball amatérské i profi zápasy.

CHCETE OTVÍRAT DO 1 MĚSÍCE? KONTAKTUJTE NÁS!

Naše produkty dodáváme do 20-25 pracovních dnů jako standard, v sezóně závisí dodací lhůta od velikosti modelu.

ZÁRUKA I KVALITA

Objednejte si hřiště Reatek, které je vyrobeno nejmodernejší technologií, splňuje všechny normy EN1176 a záruka na produkt je 36 měsíců.

PROHLÉDNĚTE SI KATALOG​ PRODUKTŮ

Ceník aj katalog naleznete online na www.hriste-herny.cz nebo si ho stáhněte v .pdf na téhle stránce, aby jste měli základní představu o cenách základních hřišť.

VYŽÁDEJTE SI KALKULACI NA ZÁKAZKOVÉ HŘIŠTĚ

Našli jste si produkt, který cca splňuje požadavky na velikost a dizajn, jenom ho chcete upravit? Žádný problém - pošlete nám e-mail a my Vám flexibilne odpovíme již s cenou na Váš projekt.

bottom of page