To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Interiérová hřiště REATEK - moderní design a kvalitní zpracování, které Vám přinese úspěch

Moderní a spolehlivá interiérová hřiště, která lákají rodiny s dětmi

Hledáte způsob, jak zvýšit návštěvnost nebo získat opakované návštěvy Vaší kavárny, cukrárny, pizzerie nebo jiného provozu? Hledáte ověřené řešení, které vám přinese nejednu výhodu a projeví se ve zvýšeném prodeji? V tomto případě jste na správném místě a my vám nabízíme řešení s naším interiérovým hřištěm speciálně pro vaši cukrárnu, kavárnu a pizzerii. Navíc, panelový systém těchto typů hřišť je pro Vaši provozovnu jako stvořený - montáž hřiště si umíte zajistit prakticky ve vlastní režii a hřiště můžete v případě nutnosti i kdykoli demontovat a přemístit nebo uskladnit.

 

Je ověřeno, že rodiny s dětmi vyhledávají místa, kde si může rodič v klidu odpočinout, přečíst si časopis/noviny, podebatovat s jinými, zatímco si jeho děti mají možnost aktivně hrát. Proto se objevuje v každé rodině pravidelně otázka kam s dětmi. Děti v nejedné rodině vybírají kam se jede a hlavně proč. Nejčastěji proč je proto, že si tam lze hrát, bavit a užít si vrstevníků a všechny tyto výhody spojuje jednoduchá věc zařídit ve své cukrárně, kavárně či pizzerii dětské interiérové ​​hřiště.

Naše hřiště zaměřená speciálně pro kavárny, cukrárny a pizzerie lze rozměrově, designově, výbavou i investičně navrhnout na míru do vašeho provozu. Žádné pohozené plastové hračky, neprofesionální řešení, která jsou mimo hygienické normy a vzbuzují nepořádek, neútulnost provozu. Nejen rodiče ale i děti si umí vybrat a nasměrovat rodiče kam chtějí jít. Proto se staňte jejich první volbou a využijte výhod našich hřišť, která Vám tyto dveře otevřou:

- Odlište se od konkurence

- Zvýšená návštěvnost

- Opakovaná návštěvnost a oblíbenost díky dětem

- Zvýšený prodej

- Spokojenost zákazníků

- Bezplatná reklama doporučení mezi zákazníky navzájem ústně a na sociálních sítích

- Dostupné řešení a rentabilní řešení