top of page

Interiérová hřiště REATEK - moderní design a kvalitní zpracování, které Vám přinese úspěch

Moderní a spolehlivá interiérová hřiště, která lákají rodiny s dětmi

Hledáte způsob, jak zvýšit návštěvnost nebo získat opakované návštěvy Vaší kavárny, cukrárny, pizzerie nebo jiného provozu? Hledáte ověřené řešení, které vám přinese nejednu výhodu a projeví se ve zvýšeném prodeji? V tomto případě jste na správném místě a my vám nabízíme řešení s naším interiérovým hřištěm speciálně pro vaši cukrárnu, kavárnu a pizzerii. Navíc, panelový systém těchto typů hřišť je pro Vaši provozovnu jako stvořený - montáž hřiště si umíte zajistit prakticky ve vlastní režii a hřiště můžete v případě nutnosti i kdykoli demontovat a přemístit nebo uskladnit.

 

Je ověřeno, že rodiny s dětmi vyhledávají místa, kde si může rodič v klidu odpočinout, přečíst si časopis/noviny, podebatovat s jinými, zatímco si jeho děti mají možnost aktivně hrát. Proto se objevuje v každé rodině pravidelně otázka kam s dětmi. Děti v nejedné rodině vybírají kam se jede a hlavně proč. Nejčastěji proč je proto, že si tam lze hrát, bavit a užít si vrstevníků a všechny tyto výhody spojuje jednoduchá věc zařídit ve své cukrárně, kavárně či pizzerii dětské interiérové ​​hřiště.

Naše hřiště zaměřená speciálně pro kavárny, cukrárny a pizzerie lze rozměrově, designově, výbavou i investičně navrhnout na míru do vašeho provozu. Žádné pohozené plastové hračky, neprofesionální řešení, která jsou mimo hygienické normy a vzbuzují nepořádek, neútulnost provozu. Nejen rodiče ale i děti si umí vybrat a nasměrovat rodiče kam chtějí jít. Proto se staňte jejich první volbou a využijte výhod našich hřišť, která Vám tyto dveře otevřou:

- Odlište se od konkurence

- Zvýšená návštěvnost

- Opakovaná návštěvnost a oblíbenost díky dětem

- Zvýšený prodej

- Spokojenost zákazníků

- Bezplatná reklama doporučení mezi zákazníky navzájem ústně a na sociálních sítích

- Dostupné řešení a rentabilní řešení

bottom of page